Zadzwoń: (22) 886 74 50 - 54
Osiedle Skorosze na warszawskim Ursusie

Nowe mieszkania Warszawa Ursus – Osiedle Skorosze X-BIS

Osiedle Skorosze położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w sąsiedztwie ulicy Skoroszewskiej i Ryżowej. Osiedle Skorosze X BIS  powstanie przy ul. Skoroszewskiej i będzie składało się z dwóch połączonych ze sobą budynków M1 i M2. Budynek M1 będzie miał osiem pięter, a budynek M2 pięć pięter. Na terenie dwóch połączonych ze sobą osiedli Skorosze X i Skorosze X BIS znajdzie sie fontanna, a także trzy place zabaw.

Osiedle zaprojektowane zostało przez pracownię Studio Architektury architekt Tomasz Kuls. Projekt zieleni wykonała Pani Małgorzata Bielecka-Majowicz, autor projektów zagospodarowania zieleni dla poprzednich inwestycji.

W dwóch budynkach znajdą sie w sumie 281 mieszkania od 35 m2 do 134 m2. Mieszkania dwupokojowe będą miały powierzchnie od 35 m2, trzypokojowe od 50 m2 a czteropokojowe od 80 m2.

Główne atuty osiedla to:
  • pięknie urządzone tereny zielone z rozbudowanym placem zabaw;
  • monitoring wizyjny z systemem kontroli dostępu (karty zbliżeniowe);
  • działka, na której realizowane jest osiedle, nie jest obciążona. Inwestycja zostanie sfinansowana z zasobów firmy - jesteśmy rodzimym deweloperem z kapitałem wyłącznie polskim;
  • przy realizacji inwestycji Skorosze X wykonaliśmy przedłużenie ulicy Prystora do ulicy Skoroszewskiej, co zdecydowanie usprawniło komunikację na terenie Skoroszy.


O Skoroszach

Nasze Nagrody

Ebejot - najlepszy wystawca